09129495969
02155698756

درباره ما

مختصری درباره طناب ایران

طناب ایران …

Lighting with Donna

نمایی از کارخانه

طناب ایران با بیش از ۴۰ سال سابقه در زمینه تولید انواع طناب و عرضه آن در کشور فعالیت می نماید. فعالیت اصلی طناب ایران تولید و ارائه انواع طناب کنفی، پلاستیکی، ابریشمی، پنبه ای، صیادی و نخ های کشاورزی پرس و دروگر برای مصارف گوناگون می باشد.  مواد موجود در طناب های تولید شده توسط طناب ایران با توجه به نوع کاربرد آن از کنف، پنبه، ابریشم، مو، پشم، پلی پروپیلن، نایلون و کتان است. کاربرد طناب های ایجاد شده توسط طناب ایران در زمینه های مختلف مثل تزئینات، بسته بندی کالا، مصارف کشاورزی، مصارف خانگی، صنعت شیلات، معدن و … است.

طناب ایران با توجه به کیفیت مطلوب و قیمت مناسب انواع طناب های تولیدی خود توانسته است در میان شرکت ها و تولید کنندگان طناب، به عنوان یک تولید کننده وعرضه کننده موفق در زمینه طناب قدم بردارد و سهم بزرگی از این بازار رقابتی را نصیب خود نماید. کیفیت طناب های ایجاد شده توسط طناب ایران به گونه ای است که با محصولات واراداتی در کشور رقابت نموده و بسیار ارزانتر از محصولات مشابه وارداتی می باشد.

طناب ایران با توجه به توانایی گسترده خود در تولید و عرضه انواع طناب کنفی، پلاستیکی، ابریشمی، پنبه ای، صیادی و نخ های کشاورزی پرس و دروگر در ایران از کلیه افراد اعم از خریدارن و یا افرادی که تمایل به اخذ نمایندگی محصولات ما را دارند دعوت بعمل می آورد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در وب سایت و یا به قسمت تماس با ما، مراجعه نمایند و از قیمت ها و خدمات ما بیشتر آشنا شوند.